Investuotojams

„GECO Investicijos“ yra kontroliuojančioji bendrovė, kuri valdo konkrečius žaliosios energetikos projektus įgyvendinančias įmones. Šiuo metu atsinaujinančios energetikos įmonių grupei „GECO“ priklauso šios bendrovės:

UAB „GECO Kaunas“ – nuosavomis ir skolintomis lėšomis įgyvendino ir valdo 20 MW biokuro katilinę Kaune. Katilinė pastatyta ir veiklą pradėjo 2012 m. spalio mėnesį.

UAB „GA Joniškis“ – įgyvendino ir valdo 4 MW galios biokuro katilinės projektą Joniškyje. Katilinė veiklą pradėjo 2014 m. vasarį.

UAB „GECO Vilnius“ – bendrovė rengiasi plėtoti iki 25 MW biokuro jėgainės projektą Vilniuje.

UAB „GECO Taika“ – bendrovė plėtoja 20 MW šilumos ir 5 MW elektros gamybos galios kogeneracinę elektrinę Šiauliuose.

UAB „SSPC Taika” – bendrovė stato 20 MW šilumos ir 5 MW elektros gamybos galios kogeneracinę elektrinę Vilniuje.

„GECO Energy“ sp. z o.o. – bendrovė Lenkijoje, siekianti dalyvauti šilumos gamybos įmonių privatizavime ir plėtoti atsinaujinančios energetikos projektus.

Jei domitės investicijomis į atsinaujinančią energetiką, turite idėjų, investicinių planų ar norėtumėte tapti mūsų partneriais įgyvendinant žaliosios energetikos projektus, maloniai kviečiame susisiekti ir aptarti galimybes.

Esame pasirengę sukauptą patirtį perduoti kitiems Lietuvos miestams, norintiems centralizuotai šilumos gamybai naudoti biokurą. Taip pat siekiame įgyvendinti įvairius kitus su atsinaujinančia energetika susijusius projektus:

Raimondas Štreimikis, „GECO Investicijos“ direktorius, tel. +370 5 2661266, info@geco.lt.